• Battalgazi Mah. Ayasofya Cad. No: 4 Kıraç / Esenyurt - İSTANBUL
  • (0212) 689 59 55 - (0212) 689 15 71

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Grubumuz ısıtma sektöründeki faaliyetlerine 1985 yılında Faruk Uzun tarafından İstanbul da başlamıştır.1991 yılına gelindiğinde firmamız kendi tasarımı ve üretimi olan özel sargılı Alüminyum Ferro Krom Nikel alaşımlı rezistans teli ve yine kendi tasarımı ve üretimi olan ısı sabitleyici kumanda ile elektrikli battaniye üretmiş ve tüketicisine sunmuştur.

Ürünün güvenli, ekonomik, verimli ve çevreci bir ısıtma aracı olması nedeni ile Türkiye, Balkanlar ve Kafkasya pazarında büyük beğeni ile karşılaşmış ve bunun sonucunda BOYRALI elektrikli battaniyeleri bu pazarın lideri olmuştur.

1995 yılına gelindiğinde bir başka markamız olan SEÇKİN elektrikli battaniyeleri tüketiciye sunulmuş ve yine büyük beğeni toplamıştır.

Dünyamızda azalan enerji kaynaklarına karşın artan enerji ihtiyacı ve nüfus artışı kaynaklarımızın doğru ve verimli kullanılmasını, bunun yanında çevreye verilen zararın aza indirilmesinin önemini git gide daha fazla artırmaktadır. BOYRALI olarak biz yenilenebilir enerji kaynaklarından elde edilebilen ve atığı olmayan tek enerji türü olan elektrikli battaniyeler üreterek bu problemlerin en aza indirilmesi için çalışıyoruz. Elektrikli battaniyeler arasında da ısıyı en verimli şekilde iletmesi (5 dk gibi kısa ısıtma süresi) sağlıklı ve homojen ısıtması nedeni ile BOYRALI ve SEÇKİN elektrikli battaniyeler öne çıkmaktadır.

BOYRALI ve SEÇKİN elektrikli battaniyeleri orta dalgada ışıma yapar ve kullandıkları elektrik enerjisinin tamamını %94 ışıma ve %6 konveksiyon yolu ile ısı enerjisine çevirerek  aktarırlar. Bu nedenle klasik elektrikli battaniyelere kıyasla ısı ve enerji kaybı en alt düzeydedir.

Globalleşen dünyada teknolojik gelişmelerin üst seviyelere çıkması ile istenen standartlar çıta seviyesi çok yükselmiştir. Buna paralel olarak 2000’li yıllarda Avrupa birliği uyum sürecinin de etkisiyle bu birliğin istediği ve tüm dünyada geçerli olan CE güvenlik sertifikasının alınma zorunluluğu doğmuştur. Şirketimizde 2004 yılında Avrupa daki EURO CERT laboratuarlarında test edilen ve onaylanan ürünlerimiz CE belgesini almaya hak kazanmıştır.

Bugün grubumuz İstanbul merkezli bir şirket olarak 6.000 m2 alanda faaliyet gösteren, yurtiçi ve yurtdışına satış yapan büyük bir grup olarak ısıtma konusunda ihtiyacı olan her endüstri kolundan müşterisine ve son tüketiciye hizmet vererek yoluna devam etmektedir.

Isıtma ürünlerinin yanı sıra ev tekstili ve medikal  alanında da faaliyetlerini sürdüren grubumuz gün geçtikçe büyümekte ve uluslararası bir firma olarak yoluna devam etmektedir.

Bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile ülkemize hizmet etme heyecanını ve çalışanları, paydaşları, müşterileri ile hep geleceğe yönelik davranış tutkusuyla ticaret hayatına başladığımız günden bu yana heyecanımızı, canlılığımızı ve güçlülüğümüzü hiç kaybetmedik. Şirketimiz kurulduğu günden bugüne kadar pek çok zorluğun üstesinden gelmiş, gelişme sırasında çeşitli engelleri aşmış olarak, geçmişimizi değerlendirdiğimizde daha iyi bir gelecek kurduğumuza inanıyoruz. Başardıklarımızdan gurur duyuyoruz.

Türkiye’de öncü Dünya’da da boy göstermenin gururunu yaşayanlardanız. Her zaman daha iyisini başarmak için çalışkan ve disiplinli, içinde yaşadığı topluma ve tüm insanlığa karşı dürüst ve saygılı ve ülkemize karşıda sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bizi farklı kılan sadece bugün değil, her dönemde ve uzun vadede başarılı kılacak ve sürekliliğini garantileyecek olan bu düşünce kültürümüzdür. Gurubumuz bünyesinde çalışan tüm yönetici ve çalışanlarımız bu kültürü benimsemişlerdir.