• Battalgazi Mah. Ayasofya Cad. No: 4 Kıraç / Esenyurt - İSTANBUL
  • (0212) 689 59 55 - (0212) 689 15 71

İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan kaynakları politikamız, şirkete verimli insan gücünü doğru yerde ve etkili bir şekilde kullanmayı öğrenmek ve geliştirmek konusunda imkan sağlayan bir organizasyon yapısını esas almaktadır.

BOYRALI. olarak; dürüst, güvenilir ve şirket değerlerimize sadık bireyler ile çalışmak ana hedefimizdir.

Değişime kolaylıkla adapte olabilme ve takım çalışması içerisinde başarılı bir şekilde yer alabilme becerileri şirketimiz açısından büyük önem taşımaktadır.

Etkin ve yaratıcı bir şekilde çalışma yeteneği ve yüksek motivasyon, çalışanlarımızda aradığımız vazgeçilmez özelliklerdendir. Şirketlerimiz sürekli gelişime ve ilerlemeye bağlı olduğu gibi çalışanlarının da bu değere kişisel olarak sahip olmasını önemsemektedir.

Biz BOYRALI ailesi olarak, insana yapılan yatırım kıymetinin fazlasıyla farkındayız. Şirket olarak, çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirmeleri ve  ilgili alanlarında büyük başarılar gösterebilmeleri adına eğitim olanakları sunabilmek için gayret göstermekteyiz.

Eğer siz de küresel vizyonumuzu ve değer yaratma tutkumuzu paylaşıyorsanız; gelişen, dinamik bir şirkette çalışmayı amaçlıyorsanız, sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız

İş Başvurusu

Lütfen Cv'nizi Yükleyiniz. :(dosya türlerine pdf,doc,docx olmasına dikkat edin.)

Varsa Notunuz. :